Start » Aktualności
Tajemnica czasu ujarzmiona wodą

11.05.2022

OMAX planuje połączenie sił z Hypertherm

08.04.2019
OMAX planuje połączenie sił z Hypertherm - amerykańskim producentem przemysłowych systemów cięcia i oprogramowania, aby wzmocnić pozycję lidera w branży obróbki strumieniowej.

Zapraszamy na targi MSPO w Kielcach

17.08.2015
OMAX Polska zaprasza Państwa na XXIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO, który odbędzie się w dniach 1- 4 września 2015 roku na terenie Targów Kielce. Przygotowaliśmy dla osób odwiedzających nasze stoisko D-58 pokaz technologii obróbki materiału przy wykorzystaniu wody. Zwiedzający będą mogli zobaczyć maszynę waterjet linii OMAX, przygotować samodzielnie projekt oraz uczestniczyć w procesie obróbki materiału.

Targi EuroBLECH 2014 - Innowacyjność, jakość i biznes na skalę globalną.

21.10.2014
W dniach 21 - 25 października 2014 odbędą się 23. Międzynarodowe Targi Technologii Obróbki Blach w Hanowerze. Około 60 000 kluczowych nabywców i osób decyzyjnych oraz ponad 1500 wystawców z 39 krajów uczestniczyło w poprzednich targach.

OMAX zaprasza na targi MSPO w Kielcach

18.08.2014
OMAX Polska zaprasza Państwa na XXII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO, który odbędzie się w dniach 1- 4 września 2014 roku na terenie Targów Kielce.

Co nowego w MAXIEM’ie?

07.08.2014
MAXIEM nowej generacji miał swoją premierę podczas czerwcowych targów ITM w Poznaniu i od razu zyskał sporą grupę fanów. Po zewnętrznym liftingu, bogatszy w najnowsze rozwiązania technologiczne dumnie prezentował swoje nowe, jeszcze większe możliwości poznańskiej publiczności. W najnowszej wersji MAXIEM’a wykorzystano napędy i karty sterujące wyższej jakości, co gwarantuje m.in. jeszcze bardziej cichą pracę.

Postęp w dziedzinie waterjet / MAXIEM nadal krok przed konkurencją

14.05.2014
Pikantna czerwień połączona z czarną elegancją, solidne wykonanie, innowacyjne rozwiązania usprawniające pracę maszyny, inteligentny system operacyjny, wysokiej jakości akcesoria, czyli piękna estetyka w parze z najwyższą jakością - tak prezentuje się nowy MAXIEM. Wprowadzając na rynek maszynę do cięcia wodą nowej generacji OMAX Corp. rewolucjonizuje świat technologii waterjet. Nowy MAXIEM bogatszy w funkcje zwiększające jeszcze bardziej jego wydajność, precyzję i rentowność - już na wyciągnięcie Twojej ręki.

Waterjety NOWEJ GENERACJI

13.05.2014
W dniach 3-6 czerwca 2014 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Nowoczesnych Technologii dla Przemysłu - ITM Polska.

ITM MACH-TOOL 2013

25.06.2013
7 czerwca w Poznaniu zakończyły się największe targi dla przemysłu: ITM Polska 2013. Na branżowej wystawie zaprezentowało się blisko 1000 wystawców i firm z 29 krajów świata. OMAX po raz kolejny pokazał na targach w Poznaniu mocną reprezentację maszyn waterjet.

Rosyjska ruletka czy przemyślana decyzja?

08.05.2013
Wybierając maszynę do cięcia wodą przedsiębiorcy szukają urządzenia wydajnego, niezawodnego i taniego w eksploatacji. Czy analizując reklamy producentów, przeglądając dane techniczne maszyn i wczytując się w informacje zawarte na forach dyskusyjnych uzyskamy rzetelną informację na temat interesującego nas produktu? Czy bardziej wiarygodnym źródłem są opinie doświadczonych użytkowników maszyn?

20 lat minęło…

12.02.2013
W lutym OMAX świętuje 20 rocznicę wdrożenia na światowy rynek innowacyjnej technologii waterjet. Okrągła rocznica jest okazją do podsumowania działalności amerykańskiej firmy, która wciąż pozostaje liderem w branży nowoczesnych technologii obróbki strumieniem wody.

Jak ciąć wydajniej, szybciej i taniej?

23.01.2013
Coraz więcej producentów maszyn do cięcia wodą decyduje się na zastosowanie w swoich urządzeniach pomp korbowodowych, co niezbicie podkreśla przewagę takiego rozwiązania nad wzmacniaczami. Pompy korbowodowe, stosowane przez OMAX już od kilku lat, zostały docenione przez użytkowników i technologów, dzięki temu teraz zwiększają produktywność centrów obróbczych.

MADE IN THE USA

MAXIEM WATERJETS