Start » Aktualności
Najważniejszy jest profesjonalizm

29.11.2012
Inwestując w rozwój przedsiębiorstwa trzeba mieć pewną dodatkową możliwość, być jeden krok przed konkurencją. My chcemy wykraczać poza standardowy rynek, a teraz, gdy mamy maszynę do cięcia wodą, jesteśmy bezkonkurencyjni w naszej branży - mówi Artur Sasinowski, współwłaściciel największego w Polsce waterjeta.

Olbrzym już w Polsce!

15.11.2012
Największy MAXIEM dotarł już do polskiego przedsiębiorcy! Właśnie rozpoczyna się instalacja waterjeta w jednej z firm w województwie mazowieckim. MAXIEM 2080 to ewenement na skalę europejską! Tak wielkiej maszyny do cięcia wodą nie ma nikt w Polsce.

EuroBlech - nie dajemy się wyprzedzić

08.11.2012
EuroBlech to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży zajmującej się obróbką metali. Bardzo dużym zainteresowaniem na międzynarodowych targach w Hanowerze cieszyła się technologia waterjet. Maszyny do cięcia wodą zaprezentowane przez amerykańskiego OMAX-a ponownie zaimponowały przedsiębiorcom z całego świata.

Tnij szkło - bezpiecznie, dokładnie i tanio

31.10.2012
Wyobraźmy sobie potężnych rozmiarów maszynę stojącą wśród delikatnych szklanych elementów - to brzmi prawie jak słoń w składzie porcelany… Inaczej jest w przypadku waterjetów MAXIEM. Maszyny do cięcia wodą amerykańskiego producenta tną szkło bezpiecznie, precyzyjnie i szybko.

Kamień. Wytnij to, o czym zawsze marzyłeś

04.10.2012
Tylko teraz wyjątkowa oferta dla firm zajmujących się obróbką kamienia! Nadchodząca pora roku to idealny moment na przegląd i konserwację sprzętu, a także na inwestycje w nowe maszyny. Dlatego właśnie teraz przygotowaliśmy specjalną, jesienną ofertę dla firm z branży kamieniarskiej - informuje Tomasz Łapiński dyrektor sprzedaży MAXIEM Waterjets w Polsce.

MAXIEM na targach w Hanowerze

24.09.2012
Podczas tegorocznych targów EuroBLECH w Hanowerze OMAX - producent kompletnych rozwiązań dla technologii waterjet - zaprezentuje szybkie i niezwykle precyzyjne maszyny do cięcia wodą OMAX i MAXIEM. Firma zadebiutuje na rynku europejskim z nową wtyczką programową Intelli-VISOR™ służącą do monitorowania pracy urządzenia.

Starcie technologii: plazma czy waterjet?

17.09.2012
Kontynuujemy cykl porównujący technologie cięcia metali. W poprzednim artykule omawialiśmy możliwości lasera i waterjeta. Tym razem „pod lupę” weźmiemy łuk plazmowy i - ponownie - cięcie wodą. Która z technologii wygra ten pojedynek? Która okaże się bardziej wydajna? Sprawdźmy to!

Największy MAXIEM w drodze do Polski

17.09.2012
Zapowiadane wcześniej wydarzenie teraz staje się faktem. Za kilka tygodni potężny waterjet trafi do polskiego przedsiębiorcy. Firma z województwa mazowieckiego stanie się właścicielem olbrzymiej maszyny do cięcia wodą - MAXIEM 2080. To największy model w Europie!

Webinaria - innowacja w zdobywaniu wiedzy

01.08.2012
Chcemy zaproponować Tobie coś, czego – tak myślimy – jeszcze nikt wcześniej nie oferował. Dajemy możliwość pogłębiania wiedzy na temat technologii waterjet, chcemy opowiedzieć na Twoje pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości. Pragniemy podzielić się naszym doświadczeniem. Dlatego przygotowaliśmy WEBINARIA. Webinarium to nic innego jak szkolenie „na żywo” przez internet. Uczestnik kursu zdobywa nową wiedzę, nie wychodząc z domu lub biura.

Starcie technologii: Laser czy waterjet?

16.07.2012
Nie tylko laser może być szybką i wydajną technologią cięcia stali i różnych odmian metali. Alternatywą są waterjety. Obie technologie mają swoje zalety i wady. Aby się o tym przekonać, warto porównać oba urządzenia – laser i waterjet. Waterjet kontra laser. Porównajmy obie technologie cięcia i zastanówmy się wspólnie czy naprawdę w Twojej firmie potrzebny jest laser? Czy może bardziej odpowiednim urządzeniem będzie waterjet. Aby to zrobić, najpierw poznajmy obydwie technologie cięcia i zobaczmy ich mocne oraz słabe strony.

Największy MAXIEM już wkrótce w Polsce

14.05.2012
To największe maszyny do cięcia wodą, jakie stworzono do tej pory na świecie. Największa z nich ma 14 metrów długości, najmniejsza 6 metrów. Te potężne waterjety to najnowsze dzieło amerykańskiej korporacji OMAX. Mają trafić do tych przedsiębiorstw, które operują na dużych powierzchniach materiałowych. Wkrótce jeden z tych „olbrzymów” trafi również do Polski.

Cuda wycinane wodą z kamienia

11.05.2012
Największa w USA firma specjalizująca się w grawerowaniu pomników kamiennych wykorzystuje w produkcji maszynę do cięcia wodą MAXIEM 1530. Wcześniej Laser Imaging & Design Inc. specjalizowała się w grawerowaniu kamienia laserem. Jak mówi właściciel przedsiębiorstwa, zakup waterjeta otworzył przed nimi całkiem nowe możliwości.

MADE IN THE USA

MAXIEM WATERJETS